manažer/ka nákupu a prodeje

zaměstnavatel: Vydavatelství a nakladatelství Aleš Čeněk, s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 20000 do 35000
Popis pozice
Pracovní náplň
o Zodpovídá za organizaci obchodního oddělení, nákup publikací, stav zásob atd.
o Dále zodpovídá za optimální skladové hospodářství, efektivní tvorbu objednávek českých i zahraničních publikací a plnění plánu prodejů.
o Zajišťuje vysoce kvalifikovaný informační servis o odborných publikacích - především VIP zákazníkům a pravidelným odběratelům.

Hlavní zodpovědnosti:
o vystavuje faktury,
o koordinuje včasné zásobování poboček (Praha, Plzeň, Brno, Slovensko),
o zabezpečuje prodej velkoodběratelům (knihkupectví, instituce, knihovny…),
o kontroluje plný stav zásob ve skladu (připravuje objednávky na doplnění zboží, naskladňuje nové zboží),
o komunikuje s dodavateli a odběrateli (vyjednává způsoby dodání a koordinuje s distribucí a pobočkami, expeduje zásilky na poštu).

Požadujeme:
o vynikající prodejní a komunikační dovednosti,
o psaní všemi deseti,
o základní orientace v účetnictví (zkušenosti s účetním programem Helios výhodou),
o aktivní přístup k práci, pečlivost,
o schopnost organizace činností a koordinace toků zboží,
o nástup ihned.

Volná místa v okolí Praha

Programátoři počítačových aplikací specialisté

Požadavky: - VR nebo mobilní vývojové zkušenosti - zkušenosti s tvorbou digitálního uměleckého ...
Praha

Čističi vnějších plášťů budov

Požadujeme - manuální zručnost, učenlivost a fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav, samostatnost, ...
Praha

Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci

ANDREI STRATON, e-mail: terrasluzbysro@gmail.com
Praha

Omítkáři

Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Praha

Praha

volná místa Praha