Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby

Kontakty
zaměstnavatel: SOLID CONSTRUCTION GROUP a.s.
pracoviště: Praha
mzda: od 22200
Popis pozice
Vykonávání různých úkolů v oblasti údržby konstrukcí a budov, řezání, tvarování a povrchovou úpravu kamene pro stavební účely zvedání a manipulaci s těžkými břemeny, nakládání a vykládání stavebních materiálů, je fyzicky náročná práce, může zahrnovat práci o víkendu. Požadujeme: dobrý zdravotní stav, fyzicky zvládnout přidělené úkoly, bezúhonnost.

Volná místa v okolí Praha

Vývojáři softwaru

anglický jazyk a ruský jazyk na úrovni rodilého mluvčí - praxe v mezinárodní společnosti - ...
Praha

- anglický jazyk a ruský jazyk na úrovni rodilého mluvčí - praxe v mezinárodní společnosti - ...
Praha

Parketáři

pracovní doba po - pá 8.00 -16.00
Praha

Prodavači v prodejnách

MVP: Praha Kontakt: JOVICA MICESKI, tel.: 775739711
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Praha

Dělníci v oblasti výstavby budov

Praha

volná místa Praha