Pekaři

Kontakty
zaměstnavatel: La Lorraine, a.s.
pracoviště: U Kožovy hory 2748, 27201
mzda: od 22500
Popis pozice
Nabízíme: práci na 12h směny v režimu krátký/ dlouhý týden, stabilní rozvrh směn, nástup ihned nebo dohodou, pracoviště v Kladně, perspektivní zaměstnání , stabilní pracovní místo. Požadujeme: především dobrý zdravotní stav (práce ve stoje), manuální zručnost a znalost základních počtů. V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj životopis na e-mail: v.sedlackova@llbg.com nebo nás kontaktujte na telefonu 800 180 002 a domluvte si osobní schůzku.

Volná místa v okolí Kladno

Obsluha strojů na výrobu potravin

Osobní návštěva možná každý pátek od 13:00 do 14:00 hod. na pracovišti. Pracoviště: KOMPEK, J. ...

Pomocní pracovníci obchodního provozu

Aktivní znalost vietnamského jazyka - výhodou.

Učitelé v oblasti předškolní výchovy

Soukromá MŠ a ZŠ Duhový svět se sídlem v Kladně přijme do svého kolektivu kvalifikovanou učitelku ...

Řidič mezinárodní kamionové dopravy

Náplň práce: řidič mezinárodní kamionové dopravy po Evropě. Telefonický kontakt viz výše: Po - Pá ...

Pomocní manipulační pracovníci

Kontakt e-mailem viz výše.

pomocný dělník - zpracování ryb

volná místa Kladno