DĚLNÍCI V OBLASTI VÝSTAVBY BUDOV - Kontakt: telefonicky.

Kontakty
zaměstnavatel: EDELWELLA s.r.o.
pracoviště: Mořina 17, 26717
mzda: od 17900
Popis pozice
Popis práce:
Práce je fyzicky náročná, míchání materiálů, jakou jsou beton, omítka a malta, kopání a zaplňování jam a příkopů s použitím ručních nástrojů. Může zahrnovat i práci o víkendu.
Požadujeme: zodpovědnost, výpis z rejstříku trestů, dodržování bezpečnostních předpisů na pracovišti. Kontakt: telefonicky.

Volná místa v okolí Mořina

HOSPODYNĚ V DOMÁCNOSTI A CHŮVA - Kontak: e-mailem: eva.thieulle@gmail.com

Požadujeme: plynulou znalost anglického jazyka a bahasa - slovem i písmem podmínkou, základy ...

MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI VÝROBKŮ Z KOVŮ - Kontakt: telefonicky (Po-ST 10:00-12:00)

Pořadavky: bezúhonnost. Kontakt e-mailem či telefonicky (PO-ST 10:00 - 12:00)
Mořina

POMOCNÍ MANIPULAČNÍ PRACOVNÍCI (kromě výroby)

Připrava výrobků pro expedici, skladování a manipualce s nákaldem. Fyzicky náročná práce, zvedání a ...

ŘIDIČI NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU - Kontakt: telefonicky či e-mailem

Kontakt: telefonicky, 8 - 20 hod., či e-mailem
Karlštejn

Dělník, řidič sk.C

dělník do dřevovýroby, pásová pila, výroba palivového dřeva. Řidič na MAN sk.C
Roblín

dělník do dřevovýroby

Roblín

volná místa Mořina