inženýr

Kontakty
zaměstnavatel: Eaton Elektrotechnika s.r.o.
pracoviště: Bořivojova 2380, 25263
mzda: od 105000 do 110000
Popis pozice
znalost anglického jazyka, znalost výkonové elektroniky, zkušenosti v oblasti vývoje výkonové elektroniky
Zvláštní prémie, podnikové stravování, dovolená navíc, zajištěné ubytování, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění

Volná místa v okolí Roztoky

Obsluha jeřábů

Roztoky

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Upřesňující údaje: obsluha a monitorování vysokozdvižných vozíků a podobných zařízení pro ...

Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

Provozní technik údržby (Operational Maintenance Technician)

Upřesňující údaje: Zaměstnanecké výhody: - zaměstnanecké slevy na firemní produkty, příspěvek na ...
Klecany

Upřesňující údaje: Náplň práce: příjem a výdej zboží, vychystávání zboží pomocí scanneru a ...

Obsluha ostatních strojů a zařízení pro chemickou výrobu

volná místa Roztoky