Odborní účetní všeobecní

Kontakty
zaměstnavatel: PricewaterhouseCoopers Audit, s.r.o.
pracoviště: Praha
mzda: od 45000
Popis pozice
Bakalářské vzdělání, velmi dobrá úroveň anglického jazyka mluvenou i písemnou formou výhodou. Předchozí zkušenost v mezinárodní společnosti výhodou

Volná místa v okolí Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

mzda
Praha

Všeobecní administrativní pracovníci

Samostatnost zodpovědnost, jednání se zákazníkem, uživatelská úrověň práce na PC, dobrá znalost ...
Praha

Pomocní skladníci

Praha

MÍSTO VÝKONU PRAHA KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : PETR VLK, tel.: 777412204, e-mail: jakkoh@seznam.cz
Praha

Elektromechanici pro práci v SRN

ELEKTROMECHANIK - ELEKTRIKÁŘ pro práci v SRN Zakládání staveb, a.s., zavedená stavební společnost ...

Jazykové znalosti: ruština, ukrajinština - bude vyhodou. Požadujeme: praxe v oboru, ŘP kat.B. Může ...
Praha

volná místa Praha