Front End Developer - Vývojář Softwaru

Kontakty
zaměstnavatel: Damas Engineering Consulting s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 70000 do 130000
Popis pozice
MÍSTO VÝKONU PRAHA
KONTAKT PRVOTNĚ TELEFONICKY : Yana Krychfalushiy, tel.: 608731881, e-mail: yana.krych@gmail.com

- Zkušenost jako Front End Developer
- Zkušenost s JavaScript, ReactJS,Angular, HTML, CSS
- - zkušenost s Agile/Scrum framework, Liferay DXP (7.0 nebo novější)

- Anglický jazyk slovem i písmem, jiný jazyk výhodou

Výhodou:
- CMS

Volná místa v okolí Praha

Pomocní skladníci

Praxe v oboru, znalost polštiny je nutná, ruštiny a ukrajinštiny - žadoucí.
Praha

Kontakt: Elena Penzyakova, tel.: 775 543 811, e-mail: interpattern@email.cz Praxe v oboru, ...
Praha

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

Praha

Specialisté v oblasti marketingu

Středoškolské vzdělání. Velmi dobrá úroveň anglického a ruského jazyka mluvenou i písemnou formou ...
Praha

Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci

Praha

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Řidičský průkaz, profesní způsobilost info@dnister.cz
Praha

volná místa Praha