Manikéři a pedikéři

Kontakty
zaměstnavatel: Bc. David Kříženecký
pracoviště: Vítězná 443, 11800
mzda: od 20000
Popis pozice
Pedikérka i manikérka. Znalost dalších služeb jako např. kosmetika, depilace, atp výhodou. Výhodou také znalost Aj, případně Nj

Volná místa v okolí Praha 1

Kadeřníci

Pánské i dámské kadeřnictví. Výhodou znalost Aj, případně Nj

BARMAN

MÍSTO VÝKONU : Liliová č.p. 218/3, Staré Město, 110 00 Praha 1 KONTAKT : PRVOTNĚ E-MAILEM : HARSHA ...

Všeobecní administrativní pracovníci

Pozice pouze pro OZP - uveďte do zasílaného životopisu Požadujeme: " znalost práce s MS ...

montážník systému TANEXTRESK

Praxe s montáží tohoto systému nutná. Občas práce dle zadání po celé ČR.

montážník čedičových vata izolací

Projektový manažer/ka

Požadavky: • organizační schopnosti, umění plánovat, • analytické myšlení, strukturovanost a ...

volná místa Praha 1