MONTÁŽNÍ DĚLNÍK

Kontakty
zaměstnavatel: GRUPO ANTOLIN TURNOV s.r.o.
pracoviště: Průmyslová 3000, 51101
mzda: od 20160 do 25000
Popis pozice
Náplň práce:Kompletace a kontrola vydobených dílu.
Montáž dveřních výplní pro automobilový průmysl.

Požadavky:Manuální zručnost, pečlivost, schopnost poravovat ve směnném provozu.

Poznámky: Smlouva je uzavřená na rok s možností prodloužení.

místo výkonu práce: Průmyslová 3000, Turnov 511 01, nebo Příšovice 250 Příšovice 436 46

zajímavé finanční ohodnocení, čtvrtletní bonus, 13.plat, dotované stravování, benefitní program, motivační programy.

kontakt: e-mailem, telefonicky 7:00 - 18:00 hod.,

Volná místa v okolí Bělá

STAVEBNÍ DĚLNÍK

kontakt: telefonicky od 8:00 do 11:00 hod.,

Lékaři v radiologických oborech

Požadavky: uchazeči musí splňovat požadavky Zákona 95/2004 Sb., v platném znění, specializovaná ...

Administrativní pracovník

Požadujeme: znalost programů Microsoft Office (Excel - pokročilá úroveň, Word, Powerpoint), ...

pomocný kuchař bosenských specialit

kontakt: e-mailem, telefonicky

Obchodní zástupce

ŘP sk.B, práce na PC místo výkonu práce v okrese Olomouc, Prostějov, Přerov kontakt: e-mailem

ŘP sk.B, práce na PC kontakt: e-mailem

volná místa Bělá