Odbytoví agenti/Bednář, obalář

Kontakty
zaměstnavatel: Doosan Škoda Power s.r.o.
pracoviště: Tylova 1, 30100
mzda: od 26000
Popis pozice
Požadavky:
" výuční list, v oboru truhlář výhodou
" min. 2 roky praxe v truhlářské dílně či na podobné pozici výhodou
" jeřábnický průkaz, oprávnění na VZV výhodou
" technická představivost, základní čtení výkresové dokumentace výhodou
" komunikační a organizační dovednosti, smysl pro týmovou spolupráci výhodou
" základní znalost PC, Word, Excel výhodou

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, systém firemního vzdělávání a odborných školení

Volná místa v okolí Plzeň

Vývojáři softwaru

Ukončené alespoň vysokoškolské vzdělání, znalost ruštiny na úrovni rodilého mluvčího.

Montér leteckých interiérů

Životopis na e-mail: jiri.fiser@safrangroup.com Požadujeme: - Znalost čtení výkresové ...

frézař, kovoobráběč

Vyučení a praxe v oboru výhodou. Kontakt předem e-mailem nebo telefonicky.

Uklízeči a pomocníci v hotel., admin., prům. aj. objektech

Perfektní zdravotní stav, ochota práce ve třísměnném provozu.

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Požadujeme: ŘP sk. C, profesní průkaz Zaměstnanecké výhody: 5 dnů dovolené navíc, příspěvek na ...

Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby

Místo výkonu práce: celá ČR dle zakázek. Požadavky: praxe ve stavebnictví výhodou, ...

volná místa Plzeň