Obchodní referent- Sales Executive

Kontakty
zaměstnavatel: Future Bridge s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 20500
Popis pozice
MÍSTO VÝKONU PRAHA
KONTAKT : Sulton Usmanov, tel.: 773196965 (VOLAT 10-17h), e-mail: info@slt.cz

Kandidát by měl ovládat anglický jazyk, makedonský jazyk na úrovni rodilého mluvčího
- zkušenosti min. 1 rok s prodejem conference prostřednictvím telefonního hovoru (Experience in cold calling for selling and research of potential clients).

-zkušenost s marketingovým výzkumem mezinárodních velkých společností (experience in marketing research targeting International companies).

- zkušenosti s navazování obchodních vztahů s klienty ze zahraničí prostřednictvím telefonu (experience in establishing business relationships with clients by phone).

Volná místa v okolí Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

MÍSTO VÝKONU PRAHA KONTAKT : Dylyn Roman, e-mail: rekostavrs@email.cz POHOVOR : PRAHA 4, KLOKNEROVA ...
Praha

Učitel

MVP: Praha Kontakt: zlata@stayincz.cz Zaměstnavatel si úroveň schopností uchazečů prověří sám při ...
Praha

Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci

Praha

Dělníci v oblasti výstavby budov

MVP: Praha Kontakt: unstavpraha@seznam.cz Požadavek: fyzická zdatnost, pracovní doba 8:00 - 16 :00 ...
Praha

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

Praha

Praha

volná místa Praha