Stavební klempíři

zaměstnavatel: Specializované sanace a pozemní stavby s.r.o.
pracoviště: Doudlevecká 360, 30100
mzda: od 26160
Popis pozice
Místo výkonu práce: celá ČR dle zakázek.
Požadavky: praxe v oboru
Zaměstnanecké výhody: ubytování.

Volná místa v okolí Praha 5

Tesaři

Místo výkonu práce: celá ČR dle zakázek. Požadavky: praxe v oboru Zaměstnanecké výhody: ubytování.

Stavební a provozní elektrikáři

Místo výkonu práce: celá ČR dle zakázek. Požadavky: vyhláška 50 výhodou Zaměstnanecké výhody: ...

Stavební zámečníci

Místo výkonu práce: celá ČR dle zakázek. Požadavky: praxe v oboru. Zaměstnanecké výhody: ubytování.

Specialist GBS O2C

Požadavky: - min. SŠ vzdělání - pokročilá znalost ruského jazyka, komunikativní znalost anglického ...

Stavební truhláři

Místo výkonu práce: celá ČR dle zakázek. Požadavky: praxe v oboru výhodou Zaměstnanecké výhody: ...

Pracovníci přípravy jídel v zařízeních rychlého občerstvení a ve výdejnách jídla

Praxe v kuchyni je vyhodou, práce s nožem, krajeni masa, krajeni zeleniny, potravinařsky prukaz

volná místa Praha 5