Servisní technik/čka

Kontakty
zaměstnavatel: FLEA Mráz s.r.o.
pracoviště: Okružní 2023, 34701
mzda: od 30000 do 45000
Popis pozice
Místo výkonu práce: Okružní 2023, 347 01 Tachov
Hledáme technika se středoškolským vzděláním a praxí v oboru elektrotechnika, který bude schopný samostatně servisovat plynová zařízení, kotle a tepelná čerpadla, řešit jejich havárie a komunikovat se zákazníky.
Pracovní náplň:
- servis plynových zařízení a tepelných čerpadel
- komunikace se zákazníky
- pravidelný servis kotlů a tepelných čerpadel
- spouštění nových kotlů a tepelných čerpadel
- řešení havárií a poruch u zakázníka
Požadujeme:
- středoškolské vzdělání nebo vyučení elektrotechnického směru
- komunikativnost
- zodpovědnost
- řidičský průkaz skupiny B
- vyhláška č. 50, případně možnost doplnění
Nabízíme:
- stabilitu zaběhnuté společnosti
- zaškolení, není nutná praxe v oblasti plyn
- cílové prémie
- služební automobil a telefon

Volná místa v okolí Tachov

Nástrojař junior M/Ž

Hlavní náplň Dohotovení funkčního tvaru forem a vyleštění do zrcadlového lesku před i po tepelném ...

Nástrojař senior M/Ž

Hlavní náplň Dokončování a sestavování nových forem s vysokými nároky na přesnost. Dohotovení ...

Seřizovač

Montážní dělníci

směnnost:1 směna,2 směny,3 směny Montážní a dělnické práce Samostatnost Chuť učit se novým ...

Operátor skladu

manuální zručnost,pečlivost

Učitel(ka) odborného výcviku - obor 26-52-H/01 Elektromechanik pro zařízení a př

volná místa Tachov