STAVEBNÍ DĚLNÍCI

Kontakty
zaměstnavatel: Pavlo Pylypets
pracoviště: Na Pahorku 27, 26601
mzda: od 18900
Popis pozice
Místo výkonu práce: Beroun (sídlo firmy) a celý Středočeský kraj. Požadavky: aktivní znalost ukrajinského jazyka. Upřesňující informace: práce i o víkendech. Kontakt: telefonicky.

Volná místa v okolí Beroun

SVÁŘEČI S AUTOGENEM - Kontakt: e-mailem.

Požadujeme: pouze svářeč autegenem (není podm. svářečský průkaz). jedná se o opravy zábradlí, ...

švadlena

-první kontakt se zaměstnavatelem: Monika Svatá, 731212448,modnistrihy@seznam.cz, 9-18.00 ...

OBCHODNÍ REFERENTI

Náplň práce: komunikace se zákazníky a dodavateli, řešení reklamací, reporting, nápravná opatření, ...

ŘIDIČI MKD - Kontakt: telefonicky či e-mailem.

Kontakt: telefonicky či e-mailem.

AUTOMECHANICI - MECHANICI - Kontakt: telefonicky či e-mailem.

Povolení k zaměstnání dle §97 d). B - osobní automobil. Kontakt: telefonicky či e-mailem.

ŘIDIČI - Kontakt: e-mailem.

Požadujeme: Řidičské oprávnění skupiny B Nabízíme: stravné a další benefity. Kontakt: e-mailem.

volná místa Beroun