Všeobecná sestra

Kontakty
zaměstnavatel: SESTŘIČKA.CZ - DOMÁCÍ PÉČE ZLÍN s.r.o.
pracoviště: třída Tomáše Bati 3705, 76001
mzda: od 26000 do 32000
Popis pozice
Náplň práce: práce sestry ve vlastním sociálním prostředí pacienta,
požadavek řidičský průkaz skupiny B, práce na počítači, odborná způsobilost dle § 5 zákona č. 96/2004 Sb. - všeobecná sestra bez odborného dohledu.
Empatická, komunikativní, spolehlivá a samostatně pracující.
Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál, služební auto i k soukromým účelům, služební PC, služební mobilní telefon, řádná dovolená 25 dní, práce v rostoucí organizaci s dobrým kolektivem sester, jistota pracovní pozice.
Kontaktujte emailem nebo telefonicky od 8 do 16 hodin.

Volná místa v okolí Bohuslavice u Zlína

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Znalost vietnamského jazyka a asijské kuchyně výhodou

Mechanici vstřikovacích forem

Nástup možný dle dohody Kusová výroba vstřikovacích forem. Požadujeme strojní vzdělání, čtení ...

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

Kuchaři

Co vás čeká? o Odpovědnost za provoz kuchyně o Příprava a výdej jídel o 12hodinové směny (režim ...

Pracovník/pracovnice úklidu OZP

Pracovní místo vyhrazeno zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. ...

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

volná místa Bohuslavice u Zlína