Prodavači smíšeného zboží

Kontakty
zaměstnavatel: POTON s.r.o.
pracoviště: U Nové Hospody 1122, 30100
mzda: od 18900 do 23000
Popis pozice
Kontakt předem telefonicky nebo e-mailem.
Požadavky:
Plynulá vietnamština výhodou (komunikační jazyk na pracovišti), dále požadujeme zodpovědnost a samostatnost, pečlivost, časovou flexibilitu, příjemné vystupování směrem k zákazníkům, schopnost manipulace se zbožím (skládání a vybalování zboží), práce za pokladnou, práce i o víkendech.
Nabízíme:
možnost stravování v provozovně.

Volná místa v okolí Plzeň

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Plzeň

Doplňovači zboží

Kontakt předem telefonicky nebo e-mailem. Požadavky: Plynulá vietnamština výhodou (komunikační ...

Pomocní kuchaři

Požadavky: znalost přípravy asijských surovin, zkušenost s výrobou a výdejem pokrmů v ...

Kvalifikovaní pracovníci demoličních prací

Místo výkonu práce: stavby v ČR dle zakázek. Požadujeme: spolehlivost, pečlivost, smysl pro ...

Kuchař/ka

Číšníci a servírky

volná místa Plzeň