Business Intelligence Consultant

Kontakty
zaměstnavatel: BILLIGENCE PTY LTD, organizační složka ČR
pracoviště: Praha
mzda: od 45500 do 75000
Popis pozice
Požadavky:
- Minimálně 3 roky jako BI/datový analytik (datové analýzy, reporting, návrh architektury)
- Tvorba a administrace databází, programování
- Práce s ET nástroji, příprava a konsolidace dat, tvorba architektury
- Perfektní plynulá AJ, znalost Alteryx, SQL, Python, Informatice, Talend, Tableau, Collibra
Náplň práce:
- Každodenní komunikace se zákazníky v AJ,
- Práce v aplikacích/nástrojích – Alteryx, SQL, Tableau aj. ETL a vizualizačních nástrojích
- Návrhy architektury řešení, programování, práce s daty – čištění, konsolidace, analýza, reporting, vizualizace
- Vývoj a správa databází Zaměstnanecké výhody8):
4 týdny dovolené

Volná místa v okolí Praha

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Nutná dovednost: specializace na indickou kuchyni, min. 3 letá praxe v oboru indické kuchyně, ...
Praha

Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

Praha

Tesaři

Jde o práce: tesařské, ve výškách, stavebně-montážní, betonářské a armovací
Praha

Omítkáři

Výpis z TR. práce v prašném prostředí - odpovídající zdravotní stav
Praha

Pomocní kuchaři

Jedná se o práci v asijské restauraci. Požadujeme dobrou znalost přípravy pokrmů tradiční čínské ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Praha

volná místa Praha