Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - Konktakt: e-mailem.

Kontakty
zaměstnavatel: Global Transporte Czechia s.r.o.
pracoviště: Masarykova 549, 26801
mzda: od 24000
Popis pozice
Náplň práce: rozvoz zboží je v různých časových cyklech ve státech EU, turnusy cca 2 měsíce. Požadavky: komunikativní znalost RU+CZ/EN/DE, průkaz ADR (kód 95 výhodou). Konktakt: e-mailem.

Volná místa v okolí Felbabka

ŘIDIČI - Kontakt: e-mailem

Požadavky: ŘP sk. B, výhodou sk. C s platným profesním průkazem a digitální kartou. Jedná se o ...

VŠEOBECNÉ SESTRY - Kontakt: telefonicky (7:00 - 15:30 hod), e-mailem, osobně (NH

Doplňující informace: při nástupu doba určitá na jeden rok, po roce prodloužení na dobu neurčitou. ...

PRAKTICKÉ SESTRY - Kontakt: telefonicky (7:00 - 15:30 hod), e-mailem, osobně (NH

OBSLUHA STROJNÍHO ZAŘÍZENÍ POTRAVINÁŘSKÉHO PROVOZU - Kontakt: e-mailem.

Nabízíme: stravenky, věrnostní a jiné benefity. Kontakt: e-mailem.

PROGRAMÁTOR A OBSLUHA CNC OBRÁBĚCÍCH A OHÝBACÍCH CENTER - Kontakt: telefonicky,

Požadujeme zkušenosti na CNC obráběcích a ohraňovacích center. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

SVÁŘEČI TIG/MAG - Kontakt: telefonicky,e-mailem.

Požadujeme nutnou praxi a certifikát svářeče - metoda 141. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

volná místa Felbabka