Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Kontakty
zaměstnavatel: Serhiy Rusyn
pracoviště: Sivice 228, 66407
mzda: od 19500
Popis pozice
První kontakt: telefonicky (po- pa 08:00 18:00)

- Komunikační znalost ČJ
- Praxe ve stavebním oboru
- Obsah práce: pomocné zednické práce.
- Místo výkonu práce: práce na stavbách v rámci ČR

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na dopravu, stravu, pojištění, firemní vozidlo.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Volná místa v okolí Pozořice

Malíř

První kontakt: telefonicky (po- pa 08:00 18:00) - Komunikační znalost ČJ - Praxe ve stavebním ...

Elektromechanik elektrických zařízení

První kontakt: telefonicky (po- pa 08:00 18:00) - Komunikační znalost ČJ - Praxe v oboru - Obsah ...

Řidič sk C

První kontakt telefonicky nebo e-mailem. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Montéři suchých staveb

První kontakt: osobně v místě výkonu práce Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů

První kontakt: osobně v místě výkonu práce ŘP sk. B Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Montážní pracovník/ce

POŽADAVKY: vzdělání nerozhoduje POPIS PRÁCE: PP na dobu neurčitou, práce po celé České republice ...

volná místa Pozořice