Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby

Kontakty
zaměstnavatel: SOLID CONSTRUCTION GROUP a.s.
pracoviště: Praha
mzda: od 20200
Popis pozice
Vykonávání různých úkolů v oblasti údržby konstrukcí a budov, řezání, tvarování a povrchovou úpravu kamene pro stavební účely zvedání a manipulaci s těžkými břemeny, nakládání a vykládání stavebních materiálů, je fyzicky náročná práce, může zahrnovat práci o víkendu. Požadujeme: dobrý zdravotní stav, fyzicky zvládnout přidělené úkoly, bezúhonnost

Volná místa v okolí Praha

Všeobecné sestry se specializací

Obkladači

ŘP B výhodou
Praha

Obsluha zemních a příbuzných strojů

Praha

Ostatní uklízeči a pomocníci

Nechodit na pracoviště, první kontakt telefonicky nebo emailem! nabor@agj-holding.cz Popis ...

Fyzioterapeuti specialisté

Hovorková Michaela, tel.: 605411074, e-mail: michaela.hovorkova@endala.cz

Ostatní průvodci

Svoboda Daniel, tel.: 733795418, e-mail: d.svoboda@easytaxadvisory.cz

volná místa Praha