SVÁŘEČ - ZÁMEČNÍK

Kontakty
zaměstnavatel: Bohuslav Jurka
pracoviště: Zahradníčkova 1387, 67401
mzda: od 37000 do 70000
Popis pozice
Vzdělání v oboru strojírenství.
Samostatná zámečnická práce v kovovýrobě - svařování.
Výroba pro zahraniční klienty.
Zaměstnanecké výhody: stravenky k platu 194,- za každý odpracovaný den.
5 týdnů dovolené.
Prac. oděv a obuv zdarma.
Nástupní hrubá mzda minimálně 37.000,- dle schopností a výkonu.
Plný úvazek 40 hod./týden + přesčasy dle ochoty zaměstnance.
Kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně dle dohody.
Zaslání stručného pracovního životopisu předem.

Volná místa v okolí Třebíč

ŠIČKA ODĚVNÍ KONFEKCE

ŠIČKA ODĚVNÍ KONFEKCE - pracovní poměr na dobu určitou 2 roky s možností prodloužení - požadovaná ...

ŘIDIČ, SKLADNÍK (M/Ž)

Požadujeme: řidičský průkaz sk. C; průkaz strojníka; spolehlivé a férové jednání; krátký profesní ...

DĚLNÍK NA PILE

Dělník na pile - řidič s průkazem na HON UN053 a na práci s motorovou pilou. Zaučíme. Praxe se ...

ŘIDIČ B+E

DĚLNÍK/CE VE VÝROBĚ PLASTOVÝCH NÁDRŽÍ

DĚLNÍK VE VÝROBĚ PLASTOVÝCH NÁDRŽÍ

volná místa Třebíč