tiskař/ka

Kontakty
zaměstnavatel: PEBAL s.r.o.
pracoviště: Vysoká 1297, 33441
mzda: od 30000 do 40000
Popis pozice
Nabízíme:
- práci na plný úvazek, 8 hod/denně, PO - PÁ - ranní, odpolední, noční (3směny)
- zázemí v prosperující a stabilní české společnosti cca o 100 lidech
- na daném výrobním úseku je malý kolektiv (cca 5-6 lidí na směně)
- firemní benefity:
o stravenkový paušál v hodnotě 100,- Kč/směnu
o 25 dnů dovolené
o příspěvek na penzijní nebo životní pojištění ve výši 700,- Kč měsíčně
o věrnostní odměny až do výše 2.300,- Kč měsíčně
o vánoční odměny
o jednorázové odměny za odpracované roky
o odměna za doporučení nového zaměstnance
Požadujeme:
- technická zdatnost, praxe v oboru tisku výhodou
- bez praxe zaučíme
- zájem profesně se rozvíjet v moderních tiskových technologií
Kontakt: Vlčková Ilona, tel.: 377 882 847, e-mail: prace@pebal.cz

Volná místa v okolí Dobřany

prodavač/ka - nepravidelná výpomoc

První kontakt e-mailem nebo telefonicky. Pracovní úvazek zkrácený, počet hodin dle domluvy, nástup ...

Provozní zámečníci

Požadujeme spolehlivost, zodpovědnost a manuální zručnost.

řidič VZV

údržba a správa areálu

spolehlivost, zodpovědnost a manuální zručnost

obsluha keramické linky

Elektrikář

Nabízíme: prémie 3x ročně Prvotní kontakt na zaměstnavatele: - emailem: petr.barta@volny.cz - ...

volná místa Dobřany