PRACOVNÍCI PŘÍMÉ OBSLUŽNÉ PÉČE V OBLASTI POBYTOVÉ PÉČE - Kontakt: tel. (Po-Pá: 8

Kontakty
zaměstnavatel: CENTRUM NA VERANDĚ BEROUN, z.ú.
pracoviště: Wagnerovo nám. 1541, 26601
kontakt: Renata Mannelová, domov@naverande.cz, 603 459 542
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
mzda: od 19320 do 20000
Popis pozice
Požadavky: výhodou je kurz pracovníka v sociálních službách, pokud není, nutno si ho do 18 měsíců od nástupu dodědat (6 nedělní rekvalifikační kurz). Kontakt: tel. (Po-Pá: 8:00-16:00 hod.), e-mailem.

Volná místa v okolí Beroun

OBSLUHA OSTATNÍCH STROJŮ A ZAŘÍZENÍ NA VÝROBU, ZPRACOVÁNÍ, UCHOVÁNÍ POTRAVIN A P

Kontakt: telefonicky.

POMOCNÍ PRACOVNÍCI V LESNICTVÍ A MYSLIVOSTI - Kontakt: e-mailem.

Náplň práce: manuální práce. Doplňující informace: možnost práce přesčas a víkendy. Kontakt: ...
Beroun

OBSLUHA VYSOKOZDVIŽNÝCH A JINÝCH VOZÍKŮ A SKLADNÍCI - Kontakt: telefonicky, osob

Kontakt: telefonicky Po- Pá, osobně (Beroun do 14:00), e-mailem.

PEKAŘI - kontakt e-mailem

Kontakt: e-mailem.
Beroun

OSTATNÍ POMOCNÍ PRACOVNÍCI V ROSTLINNÉ VÝROBĚ - Kontakt: telefonicky.

Beroun

OSTATNÍ UKLÍZEČI A POMOCNÍCI - Kontakt: e-mailem.

Manuální práce, ochota pracovat o víkendech a přesčas Kontakt: e-mailem.
Beroun

volná místa Beroun