PODLAHÁŘI - Kontakt: e-mailem.

Kontakty
zaměstnavatel: DOMIA Design s.r.o.
pracoviště: Školní nám. 463, 26601
kontakt: Martin Stolín, martin@stolin.us
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
mzda: od 23700 do 25000
Popis pozice
Kontakt: e-mailem.

Volná místa v okolí Beroun

DLAŽDIČI - Kontakt: e-mailem.

OBSLUHA STROJŮ NA VÝROBU PEČIVA, ČOKOLÁDY A CUKROVINEK - Kontakt: e-mailem.

Náplň práce: Obsluha strojů na výrobu pečiva, čokolády a cukrovinek. Kontakt: e-mailem.

OBSLUHA STROJŮ NA BALENÍ, PLNĚNÍ A ETIKETOVÁNÍ - Kontakt: telefonicky.

Kontakt: telefonicky.

AKTIVIZAČNÍ PRACOVNÍCI - Kontakt: tel. (8:00-15:30 hod.) e-mailem.

Náplň práce: Rozvíjení pracovních návyků, pracovní aktivity a individuální manuální zručnosti ...

LÉKAŘI - STOMATOLOGOVÉ

Upřesňující informace: výhodou ruský jazyk, ukrajinský jazyk, anglický jazyk. Kontakt: e-mailem.

PRACOVNÍCI SKLADU - Kontakt: e-mailem.

Požadujeme: znalost práce na PC, průkaz VZV - lze zařídit i v rámci firmy, ŘP sk. B, praxe na ...

volná místa Beroun