Seřizovač – 3 směnný provoz

Kontakty
zaměstnavatel: Extruindustrie CR s.r.o.
pracoviště: Průmyslová 505, Ždírec nad Doubravou, 58263, www.extruindustrie.cz
kontakt: Ing.Lukáš Kadeřábek, annonce@extruindustrie.cz, 569 695 002
Parametry volného místa
pracovní úvazek: Plný úvazek
pracovněprávní vztah: Pracovní smlouva
Popis pozice
• příprava výrobních linek na výrobu plastových profilů
• výroba a následná kontrola dle zadání
• obsluha a údržba technického vybavení výroby
• práce v 3-směnné provozu

Volná místa v okolí Arneštovice

Pomocný zedník - pomocný pracovník na stavbách

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

Nevhodné pro slabozraké Nevhodné pro nevidomé Kontakt na výše uvedený e-mail.

Pomocní pracovníci ve smíšeném hospodářství

Požadujeme: fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav, zodpovědnost, spolehlivost, bezúhonnost. V ...

Pomocný stavební dělník

Kontakt telefonicky v čase 8:00 - 20:00 hodin.

Svářeč

Nabízíme: náborový příspěvek 15000 Kč, příspěvek na dopravu, příspěvek na životní nebo penzijní ...

Zámečník

Nabízíme: náborový příspěvek 15000 Kč, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní nebo životní ...

volná místa Arneštovice