Zámečník - svářeč

Kontakty
zaměstnavatel: BADEN s.r.o.
pracoviště: Milenov 135, 75361
kontakt: Bronislav Kajnar, kajnar@baden.cz, 604402664
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
mzda: od 21000 do 27000
Popis pozice
Požadavky:
znalost výkresové dokumentace výhodou; jeřábnický, vazačský průkaz výhodou; základní kurz svařování ZK 135 1.1 výhodou

Nabízíme:
Čtvrtletní prémie, 24 dnů dovolené, příspěvek na stravné a dovolenou

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - pana Bronislava Kajnara:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: kajnar@baden.cz;
- telefonicky na čísle 604 402 664;
- osobně na adrese: BADEN s.r.o., Milenov 135, 753 61 Milenov

Volná místa v okolí Hranice

Rozpočtář/ka

Nástup možný IHNED. Náplň práce: příprava nabídek (rozpočtů) a oslovování dodavatelů za účelem ...

Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

Účetní všeobecní

Montéři, mechanici a opraváři elektrických zařízení

Obsluha pásové pily

Požadavky: praxe - výhodou; jeřábnický a vazačský průkaz - výhodou Nabízíme: čtvrtletní prémie; 24 ...

Obchodní referent/ka - zahraniční obchod

Náplň práce: podpora obchodního týmu a zákazníků; zpracování poptávek, nabídek a objednávek v SAP; ...

volná místa Hranice