Rozpočtář/ka

Kontakty
zaměstnavatel: MORKUS Morava s.r.o.
pracoviště: Hranice 125, 75361
kontakt: Filip Komoň, filip.komon@morkus-morava.cz
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
mzda: od 25000 do 35000
Popis pozice
Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
příprava nabídek (rozpočtů) a oslovování dodavatelů za účelem zajištění cenových nabídek pro výběrová řízení na ocelové haly či sila

Požadujeme:
středoškolské vzdělání s maturitou v oboru nebo zkušenost na této pozici, znalost práce na PC,
znalost účetního systému Helios výhodou; dobré organizační a komunikační schopnosti, schopnost pracovat samostatně i v týmu, ŘP sk. B.

Nabízíme:
možnost profesního růstu

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: filip.komon@morkus-morava.cz

Volná místa v okolí Hranice

Účetní všeobecní

Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

Montéři, mechanici a opraváři elektrických zařízení

Obsluha pásové pily

Požadavky: praxe - výhodou; jeřábnický a vazačský průkaz - výhodou Nabízíme: čtvrtletní prémie; 24 ...

Obchodní referent/ka - zahraniční obchod

Náplň práce: podpora obchodního týmu a zákazníků; zpracování poptávek, nabídek a objednávek v SAP; ...

Dělník výstavby nádrží a sil

Nástup možný IHNED. Požadujeme: ochotu učit se novým věcem a pracovitost, předešlé zkušenosti s ...

volná místa Hranice