Kuchaři - turecká kuchyně

Kontakty
zaměstnavatel: Petra Tomsová
pracoviště: Masarykova 357, 46822
kontakt: Petra Tomsová, tomsovap@seznam.cz, 731 743 081
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
mzda: od 20000 do 25000
Popis pozice
Místo výkonu práce: Kebab ANTEP, Masatykova 357, Železný Brod.
Požadujeme praxi v oboru - turecké speciality.
Nabízíme stravování.
Kontakt: e-mailem nebo telefonicky.

Volná místa v okolí Koberovy

Pomocní dělníci ve výrobě

kontakt: telefonicky

KUCHAŘ/-KA

kontakt: e-mailem, telefonicky

ŘIDIČ VNITROSTÁTNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVY

Řidičské oprávnění skupiny C, sk. C + E vítáno Rozvoz po ČR, denní návraty Praxe v ...

Fakturant/-ka

zodpovědnost, pečlivost, znalost práce na PC kontakt: e-mailem, telefonicky

Referent/referentka odboru finančního - místní poplatky

Vzdělání -VOŠ nebo SŠ s maturitou ekonomického nebo právního zaměření Charakteristika vykonávané ...

volná místa Koberovy