Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Kontakty
zaměstnavatel: MOTORON s.r.o.
pracoviště: Pravonín 45, 25708
mzda: od 20160
Popis pozice
Pracoviště: Křížov 45, 257 08 Pravonín
práce v 3 směnném provozu, pracovní doba 7,5hod na směnu, dělník ve výrobě plastových obalů - obsluha strojů na výrobu , práce v moderním prostředí v zavedené firmě
Nabízíme: Podnikové prémie, podnikové stravování
Kontaktovat poprvé e-mailem.

Volná místa v okolí Pravonín

Truhláři

Pracoviště: Borovnice Požadujeme: vyučení, nebo praxe v oboru První kontakt telefonicky.
Borovnice

Mechanici a opraváři motorek

Mechanici a opraváři motorek sestavují, instalují, udržují, poskytují servis a opravují motory a ...

Skladník / skladnice

Pracoviště Vlašim Nakládka zboží na auta. První kontakt: telefonicky

Prodavač/ka

Pracoviště Vlašim Vyučení v oboru není podmínkou. Praxe nutná. První kontakt telefonicky

Číšník, servírka

Pracoviště Vlašim První kontakt telefonicky.

Prodavač/ka textilu

Pracoviště Vlašim Znalost stříhání látek. První kontakt telefonicky.

volná místa Pravonín