Lisař/ka plastů (obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu)

Kontakty
zaměstnavatel: TVD-Technická výroba, a. s.
pracoviště: Rokytnice 203, 76321, http://www.tvd.cz
kontakt: Alena Štefaníková, alena.stefanikova@tvd.cz, 577 051 518
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
mzda: od 19000
Popis pozice
Nabízíme ubytování, podnikové stravování

Volná místa v okolí Bohuslavice nad Vláří

Strojírenští dělníci - zpracování plechu

Montážní dělníci výrobků z kovů

Ostatní pracovníci na zpracování plechu

Výhody: ubytování, podnikové stravování

instalatér

Náplň práce: provádění instalatérských prací: montáž rozvodů vody, topení, plynu. Požadavky: výuční ...

Mechanik, seřizovač, obsluha automatu

Náplň práce: seřizování strojů, drobné opravy strojů a obsluha vačkových zařízení. Požadavky: ...

CNC operátor - kombinované lisy

Místo výkonu práce TVD a.s. Rokytnice, Rokytnice 203, Slavičín 763 21 Náplň práce: znalost ...

volná místa Bohuslavice nad Vláří