Učitel/ka ZŠ

Kontakty
zaměstnavatel: Mateřská škola Bambi kindergarten
pracoviště: Školní 594, Humpolec, 39601
kontakt: Helena Kottová, info@bambikindergarten.cz, 777144481
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
mzda: od 30000 do 35000
Popis pozice
Požadujeme: znalost montessori pedagogiky, předchozí praxe v montessori zařízení či jiné altermativní ZŠ výhodou, nikoli podmínkou.
Nabízíme: doplnění potřebného vzdělání, příspěvek na dopravu, studijní volno, úhrada absolvovaných kurzů.
Kontakt na výše uvedeném e-mailu.

Volná místa v okolí Humpolec

Pomocný dělník ve výrobě

Nutný telefonický kontakt předem!
Humpolec

Dělníci v oblasti výstavby budov

Požadujeme odpovídající zdravotní stav, fyzickou výdrž, jedná se o namáhavou fyzickou ...
Humpolec

Řidič C+E vnitro

Hledáme kolegy do Naší rodinné firmy na pozici: Řidič C+E vnitro Požadované dovednosti: Řidičský ...
Humpolec

Skladník s VZV

Hledáme kolegy do Naší rodinné firmy na pozici: Skladník s VZV Pracovní náplň: Nakládka a vykládka ...
Humpolec

Humpolec

Ostatní uklízeči a pomocníci

Humpolec

volná místa Humpolec