Pomocný pracovník v rostlinné výrobě

Kontakty
zaměstnavatel: JAHODY BAVOROV s.r.o.
pracoviště: Vodňanská 559, Bavorov, 38773
kontakt: Hana Zárubová, barrani@zaruba.cz, 737277425
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
mzda: od 14600
Popis pozice
Pomocné práce na poli a při sběru jahod, požadujeme pracovitost, spolehlivost a bezúhonnost. Pracovní doba 7-15:30 hod. (v závislosti na přízni počasí)
KONTAKT: telefonicky od 8:00-15:00 hod., Zárubová Hana, tel.: 737277425, e-mail: barrani@zaruba.cz

Volná místa v okolí Bavorov

Obsluha kavárny a rychlého občerstvení

Obsluha kavárny a příprava pokrmů v zařízení s rychlým občerstvením, manipulace s finanční ...
Bavorov

obsluha zemědělských strojů

Řízení a obsluha zemědělských strojů -traktor, pluh, postřikovač. Práce s chemickými ...
Bavorov

pomocný pracovník v pohostinství

Strunkovice nad Blanicí

pomocné práce v textil. dílně

Kontakt: Novotná Zdeňka, tel.č. 777 876 229, Volat: Pondělí - Pátek, 8:00 hod. - 14:00 hod.

Barman/Barmanka

Kontakt: Shcherbanyuk Galina, e-mail: agnikol@email.cz

volná místa Bavorov