zedník

Kontakty
zaměstnavatel: C.Bau spol. s r.o.
pracoviště: Ralsko 320, 47124
kontakt: Lucie Kostenková, 602 171 615; info@cbau.cz
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
mzda: od 17800 do 24000
Popis pozice
Požadujeme ŘP sk. B
Pozice je vhodná i pro cizince.
První kontakt emailem.

Volná místa v okolí Ralsko

Montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů

Min. vyučení - není nutné v oboru. Praxe v oblasti zpracování dřeva výhodou, není podmínkou. Mzdové ...

Řidiči kamionu C+E

Požadujeme ŘP sk. C, E. Jezdí se ČR a EU Pozice je vhodná i pro cizince. První kontakt emailem.

OŠETŘOVATEL PRASAT

Místo výkonu práce: Farma Náhlov, 463 52 Osečná Řidičský průkaz skupiny T výhodou. Výhody: ...
Ralsko

Technik pro vysokotlaké řezání vodním paprskem

Požadujeme: řidičský průkaz sk. B, znalost CAD programů na pokročilé úrovni, orientace ve ...

kuchař, pomocný kuchař

Hledáme kuchaře, popř. pomocného kuchaře do našeho týmu na protisměnu.
hotel Laguna, Nebřich 30

Vychovatelka ve školní družině

Příjmeme vychovatelka pro školní družinu Praha - Dolní Počernice
Praha 9

volná místa Ralsko