Pomocný kuchař/ka

Kontakty
zaměstnavatel: Obchodní akademie, Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Střední odborná šk
pracoviště: Karoliny Světlé 4428, Jihlava, 58601
kontakt: Marie Musilová, marie.musilova@ozs-ji.cz, 567 587 417
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
mzda: od 15050
Popis pozice
Nabízíme:
- příspěvek na stravování
- příspěvek na penzijní připojištění
První kontakt e-mailem: marie.musilova@ozs-ji.cz

Volná místa v okolí Jihlava

Praní, mandlování a žehlení prádla

Požadujeme: - řidičský průkaz sk. B První kontakt osobně: Prádelna u Mirky, Znojemská 80, Jihlava.
Jihlava

Fakturant/ka - asistent/ka prodeje

Požadujeme: - řidičský průkaz sk. B - znalost práce na PC Náplň práce: - komunikace se ...
Jihlava

Uklízeči výrobních prostor a skladů

První kontakt telefonicky - od 14.00 hodin.
Jihlava

Jihlava

Skladník hutního materiálu

Požadujeme: - fyzickou způsobilost - výhodou vyučení v technickém oboru, popř. praxe. - ...
Jihlava

Pomocní dělníci v oblasti výstavby budov

Výhodou je praxe v oboru pomocný zedník, výstavba budov či strojové omítky. Nabízíme: služební ...
Jihlava

volná místa Jihlava