Skladník hutního materiálu

Kontakty
zaměstnavatel: TRANGO s. r. o.
pracoviště: Heroltická 5523, Jihlava, 58601
kontakt: Lubomír Václavík, vaclavik@trango-ov.cz, 608979039
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
mzda: od 24000 do 30000
Popis pozice
Požadujeme:
- fyzickou způsobilost
- výhodou vyučení v technickém oboru, popř. praxe. - výhodou jeřábnický, vazačský průkaz, popř. zajistíme proškolení
Nabízíme:
- volné víkendy
- dovolená navíc
- obědy zdarma

Volná místa v okolí Jihlava

Uklízeči výrobních prostor a skladů

První kontakt telefonicky - od 14.00 hodin.
Jihlava

Jihlava

Praní, mandlování a žehlení prádla

Požadujeme: - řidičský průkaz sk. B První kontakt osobně: Prádelna u Mirky, Znojemská 80, Jihlava.
Jihlava

Pomocní dělníci v oblasti výstavby budov

Výhodou je praxe v oboru pomocný zedník, výstavba budov či strojové omítky. Nabízíme: služební ...
Jihlava

Rozpočtář/přípravář

Požadujeme: - středoškolské vzdělání stavebního směru - znalost práce na PC (užití Microsoft ...
Jihlava

Laborant/ka

Dvousměnný provoz + občasné víkendy. Ranní směna od 5.00 či 6.00 do 13.00 či 14.00 hodin, cca ...
Jihlava

volná místa Jihlava