Praní, mandlování a žehlení prádla

Kontakty
zaměstnavatel: Miroslava Klimešová
pracoviště: Znojemská 839, Jihlava, 58601
kontakt: Miroslava Klimešová, mirka.kli@centrum.cz, 774 063 371
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
mzda: od 95
Popis pozice
Požadujeme:
- řidičský průkaz sk. B
První kontakt osobně: Prádelna u Mirky, Znojemská 80, Jihlava.

Volná místa v okolí Jihlava

Pomocní dělníci v oblasti výstavby budov

Výhodou je praxe v oboru pomocný zedník, výstavba budov či strojové omítky. Nabízíme: služební ...
Jihlava

Rozpočtář/přípravář

Požadujeme: - středoškolské vzdělání stavebního směru - znalost práce na PC (užití Microsoft ...
Jihlava

Laborant/ka

Dvousměnný provoz + občasné víkendy. Ranní směna od 5.00 či 6.00 do 13.00 či 14.00 hodin, cca ...
Jihlava

Prodavač/ka

První kontakt e-mailem.
Jihlava

Dělníci v oblasti výstavby budov

Jihlava

Ostatní uklízeči a pomocníci

První kontakt telefonicky Po - Pá.
Jihlava

volná místa Jihlava