Prodavač/ka, provozní obchodu se smíšeným zbožím

Kontakty
zaměstnavatel: MIXOF Polná s.r.o.
pracoviště: Husovo náměstí 28, Polná, 58813
kontakt: Huong Giang Phamová, mixofpolna@gmail.com, 775 435 335
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
mzda: od 18000 do 25000
Popis pozice
Výhodou znalost vietnamštiny a angličtiny pro komunikaci s dodavateli.

Volná místa v okolí Polná

Dělník v oblasti výstavby budov

Praxe ve stavebnictví výhodou.
Polná

Montážní dělník výrobků a zařízení

Požadujeme: manuální zručnost, pečlivost, flexibilita,vysoké pracovní nasazení.
Polná

Pomocní pracovníci v zemědělství

1. kontakt telefonicky v době 9 - 15 hodin.
Polná

Krmič-traktorista v ŽV

Řidičský průkaz skupiny B, T, práce v živočišné výrobě jako traktorista - krmení krmným vozem, ...
Polná

Dojič/ka

Požadujeme ŘP sk. B, kladný vztah ke zvířatům.
Polná

Údržbář – 1 směnný provoz

Oprava a údržba zařízení pro výrobu a zpracování plastu Výměna provozních kapalin, filtrů, atd. ve ...
Ždírec nad Doubravou

volná místa Polná