Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

Kontakty
zaměstnavatel: Hichem Hadaji
pracoviště: Gen. Františka Moravce 212, Čáslav, 28601
kontakt: Hichem Hadaji, 777 161 004
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
mzda: od 16280
Popis pozice
V případě zájmu volejte na uvedené číslo.

Volná místa v okolí Čáslav

Štukatéři

Požadujeme: dobrý zdravotní stav, samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu. Náplň práce: ...

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

V případě zájmu pište na uvedený email, nebo volejte v době 8,00 - 18,00hod.
Čáslav

Číšníci a servírky

Čáslav

Servisní technici čistíren odpadních vod

Požadujeme: ŘP. Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - pracovník znalý dle § 5 vyhl. 50/78 Sb. ...
Čáslav

Pěstitelé zemědělských plodin

Čáslav

Řidič - řidička MKD

Řidičský průkaz skupiny C + E + platné doklady k řízení nákladního vozu nad 7,5 t. V případě zájmu ...

volná místa Čáslav