Manažer/ka dopravního oddělení

Kontakty
zaměstnavatel: ALMA Service, s.r.o.
pracoviště: Havlíčkova 1118, Litomyšl, 57001
kontakt: Maxim Shatsko, shatsko@almas.cz, 466 566 675
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
mzda: od 21360
Popis pozice
NÁPLŇ PRÁCE: aktivní vyhledávání nových zákazníků, komunikace se stávajícími zákazníky, zajištění plného využití našeho autoparku
POŽADAVKY: znalost RJ podmínkou
KONTAKT: e-mailem

Volná místa v okolí Litomyšl

Lékař bez atestace (kromě oborů praktického lékařství)

Zaměstnanecké benefity, závodní stravování, 5 týdnů dovolené, možnost ubytování

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

Řidič MKD

Všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)

Pomocný dělník - úklid

NÁPLŇ PRÁCE: úklid s mycím strojem haly ve společnosti Adfors s.r.o. Litomyšl NABÍZÍME: 5 týdnů ...

automechanik, autoelektrikář

POŽADAVKY: spolehlivost, zodpovědnost, zručnost,vysoké pracovní nasazení, flexibilita, práce v ...

volná místa Litomyšl