POMOCNÝ KUCHAŘ

Kontakty
zaměstnavatel: Dinh Doan Vu
pracoviště: Bezručova 39, Trhové Sviny, 37401
kontakt: Dinh Doan Vu, vietvanb@gmail.com, 773 675 492
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
mzda: od 14800 do 18000
Popis pozice
Plynulá vietnamština výhodou (komunikační jazyk na pracovišti)
dále požadujeme fyzickou zdatnost, časovou flexibilitu, pečlivost, zodpovědnost a samostatnost, základní znalost asijské kuchyně
Nabízíme: možnost stravování v provozovně a jiné zaměstnanecké benefity.
V případě zájmu zašlete životopis na uvedený e-mail a zaměstnavatel pošle odpověď, případně termín schůzky. Telefonický kontakt: pátek 15:00 - 17:00 hodin.

Volná místa v okolí Trhové Sviny

ZEDNÍK

Kontakt: e-mailem
Čížkrajice

DĚLNÍK

Osobní kontakt na adrese firmy možný v době 7:00 - 14:00 hod.

SVÁŘEČ

Preferovaný kontakt e-mailem, případně telefonicky domluvit schůzku.
Strážkovice

Montér kovových konstrukcí

Montér kovových konstrukcí - vzdělání základní. Pracoviště Besednice. Prac. poměr na dobu určitou, ...

Pomocné stavební práce

Pomocné stavební práce - vzdělání základní. Pracoviště Besednice. Prac. poměr na dobu určitou, ...

Montér kovových kontrukcí

Montér kovových kontrukcí - vzdělání základní. Pracoviště Besednice. Prac. poměr na dobu neurčitou, ...

volná místa Trhové Sviny