ŘIDIČ SK. C + MANIPULAČNÍ DĚLNÍK

Kontakty
zaměstnavatel: Petra Macurová
pracoviště: Šámalova 1130, Brno, 61500
kontakt: Petr Potužník, trebovice.jpm@seznam.cz, 604 295 040
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
mzda: od 31800 do 35000
Popis pozice
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.
Česká společnost příjme řidiče sk. C pro svoz drobného elektro odpadu v rámci Jihomoravského kraje a kraje Vysočina.
Nabízíme :
- Zaměstnání ve stabilní společnosti s 22 letou tradicí.
- Možnost parkování doma
- Jednosměnný provoz, pouze ranní směna
- Víkendy a svátky volné
- Naplánovanou trasu znáte den předem
- Pracovní smlouvu na dobu neurčitou.
- Motivační platové ohodnocení
- Zákonná školení zaplatíme za Vás.
- Neomezený tarif volání i pro soukromé účely za 200kč/měs.
- Zvýhodněnou cenu energie pro vaši domácnost
- Vedení bankovního účtu zdarma
Požadujeme :
- Řidičský průkaz sk. C + profesní průkaz řidiče.
- Své životopisy posílejte na mail: potuznik.jpm@seznam.cz nebo volejte na tel: 604 295 040 - p. Potužník

Volná místa v okolí Náměšť nad Oslavou

Všeobecná sestra s osvědčením

Požadavky: Osvědčení k samostatnému výkonu povolání bez odborného dohledu, řidičský průkaz skupiny ...
Náměšť nad Oslavou

KUCHAŘ/KA

Do masné výroby v Náměšti nad Oslavou přijmeme pro výrobu polévek, gulášů, uzenin - kuchaře. ...

STAVBYVEDOUCÍ

Nástup možný ihned. Místo vhodné i pro absolventy.

ELEKTRIKÁŘ

OBKLADAČ

ZEDNÍK

volná místa Náměšť nad Oslavou