Vedoucí technického oddělení

Kontakty
zaměstnavatel: Meritor Czech s.r.o.
pracoviště: Fügnerova 572, Vrchlabí, 54301
kontakt: Václava Bártová, vaclava.bartova@meritor.com, 607399139
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
mzda: od 50000
Popis pozice
VEDOUCÍ TECHNICKÉHO ODDĚLEN
- Zodpovídá za řízení a chod technologického oddělení, zodpovídá za investice do technologií, přípravků, strojního zařízení, budov a pozemků.
- Aktivně vyhledává a navrhuje nové technolgie a zařízení pro snížení nákladů a zvýšení efektivity.
- Jedná s dodavateli v souvislosti se správou budov a strojního zařízení na úrovni nabídkového řízení.
- Řízení projektu ve všech jeho fázích - inicializace, plánování, realizace, monitoring a reporting, předání, vyhodnocení a uzavření.
- Sestavení, vedení a řízení projektových týmů.
- Seznamuje zaměstnance s novými pokyny, informacemi, úkoly a příkazy z porad.
- Podílí se na tvorbě dokumentace týkající se technologie a výroby.
- Provádí pravidelnou kontrolu parametrů výrobního procesu, výsledky celkové činnosti reportuje vedení společnosti.
- Reportování stavu realizace projektů směrem dovnitř projektových týmů i směrem ven na stranu zadavatele projektů a vedení dotčených společností.
- Řízení změn výroby a produktu.
- Řízení kvality projektů - vedení projektů podle metodiky APQP.
- Spolupráce s globálním týmem technologie.
- AJ nutností.
Nabízíme: stravenky , 5 týdnů dovolené, výuku AJ

Volná místa v okolí Vrchlabí

Kuchař - kuchařka

KUCHAŘ - KUCHAŘKA - praxe min. 5 let V případě zájmu zasílejteživotopisy na uvedený e-mail.
Vrchlabí

Pomocný kuchař - kuchařka

POMOCNÝ KUCHAŘ - KUCHAŘKA V případě zájmu zasílejteživotopisy na uvedený e-mail.
Vrchlabí

Truhlářské práce

TRUHLÁŘSKÉ PRÁCE - vyuč. v oboru, praxe , schopnost samostatné práce, dobrý zdravotní stav, ŘP ...
Vrchlabí

POMOCNÝ KUCHAŘ - KUCHAŘKA Požadavky: fyzická zdatnost, časová flexibilita, pečlivost, zodpovědnost, ...
Vrchlabí

Recepční hotelu

RECEPČNÍ HOTELU - Hotel Pivovarská bašta NJ nebo AJ podmínkou, nástup po dohodě
Vrchlabí

Učitel - učitelka - speciální pedagog

UČITEL - UČITELKA SPECIÁLNÍ PEDAGOG - VŠ
Vrchlabí

volná místa Vrchlabí