Obsluha vstřikolisů na plasty, gumu

Kontakty
zaměstnavatel: Jiří Řebíček - Metalplast, s.r.o.
pracoviště: Starohradská 569, Polička, 57201
kontakt: Jiří Řebíček, metalplast@jr-metalplast.cz, 602 436 464
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
mzda: od 19000 do 20000
Popis pozice
NÁPLŇ PRÁCE: obsluha vstřikovacích strojů, kontrola kvality výrobků
POŽADAVKY: zodpovědnost, cílevědomost
NABÍZÍME: zázemí tradiční české firmy, benefity formou jednorázových odměn
KONTAKT: telefonicky, e-mailem

Volná místa v okolí Polička

Řidič/ka autobusu

KONTAKT: osobně (8:00 až 12:00)

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru

NÁPLŇ PRÁCE: práce s manipulační technikou, kompletace výrobků, obsluha strojního ...

Zedník

KONTAKT: e-mailem

přípravář výroby

• příprava výrobní linky podle zadání mistra • obsluha a jednoduchá údržba linky • čištění a ...
Ždírec nad Doubravou

Řezník/ce

Kamenec u Poličky

volná místa Polička