Obsluha strojů na výrobu stavebních hmot

Kontakty
zaměstnavatel: TOMEŠ - výroba stavebních hmot s.r.o.
pracoviště: Jana Švermy 888, Smržovka
kontakt: Stanislav Tomeš, 483 382 858, 602 191 181
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
mzda: od 24000
Popis pozice
Obsluha strojů na výrobu omítek - vyučen, zákl. vzda + prémie + další benefity. VZV výhodou, případně zaučíme.
Kontakt telefonicky.

Volná místa v okolí Smržovka

Pomocný/á kuchař/ka arabských specialit

Hlásit se telefonicky nebo osobně po předchozí domluvě na adrese Husova 779, Smržovka.
Smržovka

Referent/ka obchodu

Referent/ka obchodu Náplň práce: - zpracování zakázek na PC, objednávání zboží Požadujeme : - ...
Smržovka

Číšníci a servírky

Číšník/servírka - ruský jazyk podmínkou Kontakt telefonicky nebo e-mailem.
Smržovka

Servisní mechanik

SERVISNÍ MECHANIK Náplň práce: - servisní práce v auto a pneuservisu Nabízíme: - stabilní ...
Smržovka

Svářeč v ochranné atmosféře

V případě dobrých výsledků můžeme nabídnout další bonusy.
Smržovka

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

VEDOUCÍ PRODEJNY Prodejna skla a bižuterie - požadavky: základní znalost Nj nebo Aj práce na PC, ...
Smržovka

volná místa Smržovka