Truhlář, nábytkář, tesař

Kontakty
zaměstnavatel: Miroslav STEJSKAL
pracoviště: 107, Láz, 262 41
kontakt: David Stejskal, truhlarstvi.stejskal@email.cz, +420 722 497 324
Parametry volného místa
směnovost: Pružná pracovní doba
minimální stupeň vzdělání: Nižší střední odborné
pracovní poměr: 24. 09. 2019
mzda: od 150 do 300
Popis pozice
Pozice: Truhlář, nábytkář, tesař
Požadavky: ŘP skupiny B.
Náplň práce: výroba nábytku, špaletových oken, dveří, pergol atd. Montáže vyrobených produktů.
Zaměstnanecké výhody: 3 firemní vozy, flexibilní pracovní doba, nadstandartní platové ohodnocení.
Nástup: možný ihned na dobu určitou
Mzda: od 150,- Kč do 300,- Kč
Kontakt: Stejskal David, tel.: 722 497 324, e-mail: truhlarstvi.stejskal@email.cz
Místo výkonu práce: Láz č.p. 107, Bohutín
Volné místo truhlář, nábytkář, tesař pro lokalitu Láz.

Volná místa v okolí Láz

Pozice: Truhlář, nábytkář, tesař Požadavky: ŘP skupiny B. Náplň práce: výroba nábytku, špaletových ...
Láz

Údržbáři, pomocní pracovníci

Pozice: údržbáři, pomocní pracovníci OC Jedná se o pomocného pracovníka v rodinném ...
Láz

LÉKAŘ/KA se specializovanou způsobilostí nebo kmenem v oboru Radiologie

Nabízíme volnou pozici LÉKAŘ/KA s kmenem nebo specializací v oboru Radiologie a zobrazovací metody
Oblastní nemocnice Trutnov a.s.

Učitel/ka 2. stupně se zaměřením matematika, fyzika, chemie

Pozice:učitel/ka 2. stupně se zaměřením matematika, fyzika, chemie Vítáme kolegy, kteří chtějí vést ...
Bohutín

volná místa Láz