ŘIDIČ / ŘIDIČKA NÁKLADNÍHO ČISTÍCÍHO VOZU KAISER-MAN

Kontakty
zaměstnavatel: VODA CZ SERVICE s.r.o.
pracoviště: 45, Hořenice, 551 01
kontakt: Daniel Bozner, bozner@vodaczservice.com, +420 720 061 000
Parametry volného místa
směnovost: Jednosměnný provoz
minimální stupeň vzdělání: Střední odborné (vyučen)
pracovní poměr: 08. 07. 2019
mzda: od 20000 do 26000
Popis pozice
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Nástup možný ihned.

Požadavky: řidičský průkaz sk. sk.B, sk. C+E; profesní průkaz - možno doplnit; praxe řidiče nákladního vozidla; ochota pracovat přesčas; výhodou - zkušenosti s kombi vozem Kaiser a praxe ve vodárenství.

Zaměstnavatel nabízí po zaškolení stravenky.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: bozner@vodaczservice.com
Volné místo řidič / řidička nákladního čistícího vozu kaiser-man pro lokalitu Hořenice.

Volná místa v okolí Hořenice

SERVISNÍ TECHNIK / SERVISNÍ TECHNIČKA

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, pružná pracovní doba. ...
Hořenice

SANITÁŘ / SANITÁŘKA LDN Jaroměř

Náplň práce: provádění pomocných a obslužných činností nutných pro poskytování ošetřovatelské péče, ...
Jaroměř

volná místa Hořenice