ŘIDIČ TAHAČŮ

Kontakty
zaměstnavatel: MOTO CB s.r.o.
pracoviště: Budějovická 10, Kamenný Újezd, 373 81
kontakt: Jiří Tajrych, automoto.cb@seznam.cz, +420 608 313 149
Parametry volného místa
směnovost: Pružná pracovní doba
minimální stupeň vzdělání: Základní + praktická škola
pracovní poměr: 09. 07. 2018
mzda: od 15000 do 40000
vhodné pro: cizince
Popis pozice
Místo výkonu práce: Budějovická 10, Kamenný Újezd
nový vozový park, řidičské oprávnění sk. C + E
Kontakt telefonicky - denně 6:00 - 20:00 hod. nebo e-mailem.
Volné místo řidič tahačů pro lokalitu Kamenný Újezd.

Volná místa v okolí Kamenný Újezd

ŘIDIČ sk. C+E

Hledáme řidiče sk. C+E pro mezinárodní kamionovou dopravu - nová vozidla Požadavky: profesní ...
Kamenný Újezd

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/ICE

znalost práce na PC, praxe výhodou, příprava faktur, vedení agendy zaměstnanců, znalost NJ/AJ ...

DISPEČER MKD

praxe výhodou, znalost NJ Volné místo dispečer mkd pro lokalitu Kamenný Újezd.

TRUHLÁŘ

Jsme mladé, ryze české truhlářství a hledáme šikovné truhláře, kterým rádi dáme prostor pro jejich ...

MONTÉR vratových systémů a stínící techniky

Volné místo pro montér vratových systémů a stínící techniky lokalitu Kamenný Újezd.

ELEKTROMONTÉR vratových systémů a stínící techniky

Volné místo pro elektromontér vratových systémů a stínící techniky lokalitu Kamenný Újezd.

volná místa Kamenný Újezd