Betonář/ka, armovač/ka

Kontakty
zaměstnavatel: BETONIKA spol. s r.o.
pracoviště: 69, Lípa nad Orlicí, 517 21
kontakt: Markéta Smisitelová, Marketa.smisitelova@betonika.cz, +420 776 559 597
Parametry volného místa
směnovost: Jednosměnný provoz
minimální stupeň vzdělání: Základní + praktická škola
pracovní poměr: 01. 09. 2018
mzda: od 12200 do 25000
vhodné pro: cizince
Popis pozice
Kontakt e-mailem rasovice@betonika.cz, telefonicky nebo osobně na pracovišti.
- ZŠ
- výroba betonových prefabrikátů.
Volné místo betonář/ka, armovač/ka pro lokalitu Lípa nad Orlicí.

Volná místa v okolí Lípa nad Orlicí

Zámečník/ice

Kontakt telefonicky nebo e-mailem rasovice@betonika.cz. - ZŠ - praxe v oboru 2 roky výhodou - ...
Lípa nad Orlicí

Údržbář/ka

Řídící pracovník/ice v oblasti financí

Kontakt zasláním životopisu na e-mail ondrej.sury@bs-sro.com. Požadavky: - ÚSO/VŠ ekonomického ...
Týniště nad Orlicí

volná místa Lípa nad Orlicí