SERVÍRKA

Kontakty
zaměstnavatel: Marcela Kazdová
pracoviště: 6, Budišov, 675 03
kontakt: Marcela Kazdová, +420 737 723 510
Parametry volného místa
směnovost: Turnusové služby
minimální stupeň vzdělání: Základní + praktická škola
pracovní poměr: 01. 06. 2018
mzda: od 100
Popis pozice
- prvotní kontakt telefonicky
Volné místo servírka pro lokalitu Budišov.

Volná místa v okolí Budišov

ŘIDIČ (STROJNÍK)

Požadujeme Ř sk. C, E. Zaměstnanecké výhod: služební osobní automobil. Volné místo řidič (strojník) ...
Nárameč

CHOVATEL DRŮBEŽE - VELKOCHOV

Místo výkonu práce Valdíkov, Jaroměřice n.R., M.Budějovice. Volné místo chovatel drůbeže - ...
Valdíkov

ELEKTRIKÁŘ

Volné místo pro elektrikář lokalitu Kamenná.
Kamenná

DĚLNÍK NA PILE

Práce vhodná spíše pro muže z důvodu fyzické náročnosti. Volné místo dělník na pile pro lokalitu ...
Kamenná

ÚDRŽBÁŘ

Volné místo pro údržbář lokalitu Kamenná.
Kamenná

KAMENÍK

- všeobecná manuální zručnost Volné místo kameník pro lokalitu Kamenná.
Kamenná

volná místa Budišov