obsluha CNC a laserů

Kontakty
zaměstnavatel: KONSTRUKTPOL s.r.o.
pracoviště: 34, Blížejov, 346 01
kontakt: Pavla Jiránková Rynešová, jirankova@konstruktpol.cz, +420 379 422 388
Parametry volného místa
směnovost: Třísměnný provoz
minimální stupeň vzdělání: Základní + praktická škola
pracovní poměr: 26. 07. 2018
mzda: od 160 do 200
Popis pozice
Hledáme spolupracovníky do našeho týmu na pozice obsluha CNC a laserů.
Praxe není podmínkou, zaučíme.
Mzda 160-200 Kč/hod., 25 dní dovolené, stravenky, firemní růst. Nástup ihned!
Volné místo obsluha cnc a laserů pro lokalitu Blížejov.

Volná místa v okolí Blížejov

svářeč

Volné místo pro svářeč lokalitu Blížejov.
Blížejov

lakýrník

Nabízíme: stravenky, 5 týdnů dovolené Kontakt e-mailem nebo telefonicky (8:00 - 16:00 hod.). Volné ...
Blížejov

Učitel/ka 1.stupně základní školy

Hlavní pracovní poměr na dobu určitou - zástup za mateřskou dovolenou od 1. 10. 2018, celý úvazek. ...
Blížejov

Provozní elektrikář

Volné místo pro provozní elektrikář lokalitu Blížejov.
Blížejov

učitel/ka II. stupně ZŠ - aprobace chemie, přírodopis

ZŠ a MŠ Blížejov hledá zájemce na pozici UČITEL/UČITELKA II. stupně základní školy - aprobace ...
Blížejov

OPRAVÁŘ - TRAKTORISTA

Požadavky: praxe Mzda: 70 Kč/hod Volné místo opravář - traktorista pro lokalitu Milavče.
Milavče

volná místa Blížejov